pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 września 2005
  • wyświetleń: 2029

Ugodził żonę nożem

Sąd Rejonowy w Pszczynie aresztował 51-letniego mieszkańca Czechowic-Dziedzic podejrzanego o znęcania się nad żoną i ugodzenie jej nożem.

Mężczyzna powiadomił policję, że jego żona wracając nocą z imprezy, została ciężko raniona nożem w brzuch przez trzech nieznanych sprawców. Przez kilka godzin czechowiccy policjanci poszukiwali sprawców rozboju. Okazało się jednak, że za przestępstwem stoi mąż kobiety. 51-letni Ryszard O. nie miał ochoty zakończyć libacji alkoholowej i zażądał od żony 200 złotych na zakup alkoholu. Ponieważ odmówiła, ugodził ją nożem w brzuch. Potem, mężczyzna spokojnie położył się spać.

Kobieta także zdołała zaczołgać się do łóżka i zasnęła. Dopiero nad ranem, widząc całą zakrwawioną i ledwo żywą żonę, czechowiczanin zawiadomił pogotowie ratunkowe. Kobietę przewieziono do szpitala, gdzie przeszła operacje. W tej chwili życiu nic nie grozi.

51-letni czechowiczanin od 10 lat znęcał się nad swoją żoną, teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Iza / Mega FM

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.