Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 czerwca 2018
  • wyświetleń: 4534

Motorower zderzył się z autem. Ucierpiała pasażerka jednośladu

Policjanci z Pszczyny ustalają dokładny przebieg poniedziałkowego wypadku drogowego, w którym ucierpiała pasażerka motoroweru. 24-latka spadła z jednośladu po zderzeniu z samochodem. Kobieta ze złamaną kością piszczelową trafiła do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowca daewoo nubiry skręcał na skrzyżowaniu w lewo. Wyjeżdżał z ul. Głównej na DK-1 w kierunku Katowic. W tym samym czasie, na wprost, z ul. Brzozowej na ul. Główną, jechał kierowca motoroweru. Doszło do zderzenia pojazdów. Obydwaj kierowcy, zarówno 22-letni kierowca nubiry, jak i 23-letni motorowerzysta, byli trzeźwi w chwili zdarzenia.

W momencie wypadku znajdująca się na skrzyżowaniu sygnalizacja świetlna pokazywała pulsacyjny, żółty sygnał. Wykonano szkic miejsca zdarzenia, oględziny, zdjęcia, w tym również zdjęcia pojazdów i sporządzono kartę zdarzenia drogowego. Jaka była przyczyna i kto zawinił, będą teraz wyjaśniać śledczy w toku prowadzonego w tej sprawie postępowania.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.