pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 września 2005
  • wyświetleń: 1948

Nagrody w konkursie fotograficznym

Dla autorów trzech najleszych zdjęć w konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcie z wakacji 2005, przewidziano atrakcyjne nagrody. Szczegóły zostaną podane wkrótce, tymczasem przedstawiamy zbiorczą listę nagród.

Do wygrania między innymi: weekend w Zakopanym dla dwóch osób (noclegi z wyżywieniem w dowolnym terminie oprócz Sylwestra i innych Świąt) ufundowany przez Biuro Podróży Polan; dwusosobowy namiot o wartości 200zł, który oferuje Foto Michał; talon w wysokości 300zł na wykorzystanie w zakładzie fotograficznym MG Foto Marka Grucki; talon w wysokości 200zł na wykorzystanie w zakładzie fotograficznym Fotograf; zaproszenie na kolację w restauracji Frykówka o wartości 100zł; podwójne zaproszenie na listopadowy koncert w Galerii Muzycznej; album National Geographic "Polska w obiektywie" o równowartości 100zł, ufundowany przez księgarnię Czartak oraz firmowe koszulki i czapeczki portalu pless.pl.

mot / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.