pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 czerwca 2018
  • wyświetleń: 9929

Nietrzeźwi kierowcy: rekord u kierowcy koparki - 3,5 promila!

W ostatnich dniach policjanci z Pszczyny zatrzymali kilku nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich miał aż 3,5 promila!

Kolejny raz w policyjnych statystykach zapisali się pijani kierowcy. W miniony piątek po godzinie 22.00 na ulicy Pszczyńskiej w Woli mundurowi zatrzymali do kontroli mieszkańca powiatu pszczyńskiego, który kierował koparką. Badanie wykazało, że miał 3,5 promila!

Dzień później w Radostowicach na ulicy Czarkowskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 36-letniego mieszkańca naszego powiatu, który kierował motocyklem marki Honda. Miał 0,9 promila.

W niedzielę o 12.00 na ulicy Łowieckiej w Pszczynie 19-latek z powiatu pszczyńskiego kierował Oplem Corsą. Badanie wykazało 0,5 promila. Podczas kontroli okazało się, że prowadził samochód pomimo orzeczonego sądowego zakazu kierowania wszelkich pojazdów mechanicznych.

Tego samego dnia około godziny 15.30 na ulicy Bieruńskiej w Pszczynie policjanci zatrzymali do kontroli kobietę w wieku 63 lat. Mieszkanka powiatu pszczyńskiego, kierując samochodem Ford Escort w stanie nietrzeźwości, wjechała do przydrożnego rowu. Miała 2,4 promila.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.