pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 września 2005
  • wyświetleń: 6195

Najlepsze zdjęcia z wakacji 2005

Już sobotę (1 października) rusza konkurs fotograficzny na pless.pl. Wybierać będziemy najciekawsze, najzabawniejsze, po prostu najlepsze wakacyjne zdjęcie. Stali bywalcy pamiętają, że takie konkursy odbywały się już na portalu w ubiegłych latach. W tym roku konkurs wystartuje w nieco innej formie.

Najlepsze zdjęcia z wakacji 2005
Zdjęcie z wakacji 2002, fot. Lech Piekarski


W I z IV edycji (każda edycja trwa tydzień) wystartuje 15 zdjęć na które będziecie mogli głosować. Głosujemy na jedno wybrane zdjęcie. Warunkiem oddania głosu jest podanie swojego adresu email, na który otrzymacie prośbę o potwierdzenie udziału w głosowaniu. Klikacie na specjalny link w emailu i tym sposobem głos zostanie zaliczony. Trzy najlepsze zdjęcia przejdą do finału, który odbędzie się początkiem listopada. W finale będziemy mieli 12 zdjęć, na które tym razem głosować będziemy za pomocą SMS'ów (o wartości 1,22zł brutto). I tak wybierzemy tych najlepszych.

Oczywiście będą nagrody dla zwycięzców, a jest o co powalczyć. Do wygrania między innymi: weekend w Zakopanym dla dwóch osób (noclegi z wyżywieniem w dowolnym terminie oprócz Sylwestra i innych Świąt) ufundowany przez Biuro Podróży Polan; dwusosobowy namiot o wartości 200zł, który oferuje Foto Michał; talon w wysokości 300zł na wykorzystanie w zakładzie fotograficznym MG Foto Marka Grucki; talon w wysokości 200zł na wykorzystanie w zakładzie fotograficznym Fotograf; podwójne zaproszenie na kolację w restauracji Frykówka o wartości 100zł; podwójne zaproszenie na listopadowy koncert w Galerii Muzycznej; album National Geographic "Polska w obiektywie" o równowartości 100zł, ufundowany przez księgarnię Czartak oraz firmowe koszulki i czapeczki portalu pless.pl.

Poza tym wszystkie finałowe zdjęcia zostaną przez firmę Foto Michał wywołane w dużych formatach i zaprezentowane na witrynie firmowego sklepu przy ul. Piastowskiej 9.

Zachęcamy więc do nadsyłania zdjęć na adres redakcja@pless.pl (maksymalnie 3 zdjęcia z opisem). Jest jeszcze szansa, że Twoje zdjęcie znajdzie się już w pierwszej edycji konkursu.

A.O. / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.