pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 maja 2018
  • wyświetleń: 5463

Wójt gminy Miedźna z wizytą u prezydenta Andrzeja Dudy

25 maja w Pałacu Prezydenckim odbyły się uroczyste obchody Dnia Samorządu Terytorialnego. Na specjalne zaproszenie Prezydenta RP Andrzeja Dudy w spotkaniu uczestniczyli wójt gminy Bogdan Taranowski, przewodniczący rady gminy Stanisław Lubański, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Miedźnej z/s w Woli Joanna Stawowy.

Bogdan Taranowski, Andrzej Duda, prezydent, wójt
Wójt gminy Miedźna z wizytą u prezydenta Andrzeja Dudy · fot. UG Miedźna


- Służba społeczeństwu to istota samorządu, trzeba mieć powołanie do tej służby, ale trzeba mieć też odwagę - podkreślił prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego.

Jak informuje strona Urzędu Gminy w Miedźnej prezydent zwracał również uwagę, że prawdziwym podmiotem służby ludzi, którzy są samorządowcami są ich współobywatele, współmieszkańcy.

Dzień Samorządu Terytorialnego to polskie święto obchodzone po to, by uczcić pierwsze, demokratyczne wybory samorządowe w Polsce, które odbyły się 27 maja 1990 roku.

new / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.