pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 maja 2018
  • 5 czerwca 2018
  • wyświetleń: 6033

Procedura przedłużenia koncesji na wydobycie węgla przez KWK Pniówek

Trwa procedura zmierzająca do przedłużenia koncesji na wydobycie węgla na terenie gminy Pawłowice.

kopalnia Pniówek
Trwa procedura przedłużenia koncesji na wydobycie węgla przez KWK Pniówek. · fot. youtube.com


W Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Katowicach toczy się postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia "Wydobywanie węgla kamiennego i metanu jako kopaliny towarzyszącej ze złoża KWK Pniówek", objętego Obszarem Górniczym "Krzyżowice III", czyli dotyczącego warunków środowiskowych wydobywania węgla kamiennego znajdującego się w Pawłowicach, Pniówku, Krzyżowicach i Warszowicach.

Do 12 czerwca uwagi do dokumentacji dotyczącej wspominanej inwestycji mogą składać wszyscy zainteresowani. Ze sprawą, m. in. raportem oddziaływania na środowisko i uzupełnieniem do raportu w tym map przyszłych osiadań można zapoznać się w siedzibie RDOŚ w Katowicach lub on-line na stronie internetowej RDOŚ.

Wnioski do dokumentacji można składać w RDOŚ osobiście do protokołu, pisemnie pocztą tradycyjną bądź elektronicznie za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej RDOŚ.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.