pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 maja 2018
  • 5 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2999

41. Rajd PTTK Po Ziemi Pszczyńskiej - 100 lat Odzyskania Niepodległości

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Za nami:

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na 41. Rajd PTTK po Ziemi Pszczyńskiej - 100 lat odzyskania niepodległości, który odbędzie się w sobotę, 9 czerwca.

Trasa piesza: trasa przeznaczona jest dla uczniów szkół podstawowych (klasa V i VII). Uczestnicy docierają do wyznaczonych punktów zaznaczonych na mapie, którą otrzymują w punkcie startowym, znajdujących się na terenie miasta. Start: 9.30, biuro PTTK, ul. Rynek 15.

Trasa rowerowa: trasa przeznaczona jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych i osób dorosłych. Uczestnicy aby rozwiązać wszystkie zadania quizy muszą pokonać ok. 40 km Start: 8.00, Hotel PTTK, ul. Bogedaina 16.

Rodzinna trasa rowerowa: trasa przeznaczona jest dla grup rodzinnych - mile widziane rodziny wielopokoleniowe. Uczestnicy będą poruszać się po wyznaczonej trasie pod opieką przodownika turystyki kolarskiej. Start: 9.30, Hotel PTTK, ul. Bogedaina 16.

Wszystkie drużyny spotykają się na mecie przy Hotelu PTTK ul. Bogedaina 16 do godziny 13.30.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej oddziału: www.pttk-pszczyna.slask.pl oraz w biurze PTTK ul. Rynek 15, tel. (32) 449-11-23.

Hotel PTTK*,Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj