pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 maja 2018
  • wyświetleń: 7145

[ZDJĘCIA] Kolizja na krajowej jedynce w Goczałkowicach-Zdroju

Do zdarzenia doszło w środę, 23 maja około godziny 10:00 na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju. Na wysokości skrzyżowania z ulicą Główną, kierowca ciężarówki najechał na tył samochodu osobowego. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Kolizja na DK-1 - 23.05.2018
Kolizja osobówki i ciężarówki na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 23.05.2018 · fot. sid / pless.pl


Jak wyjaśnia asp. sztab. Karolina Błaszczyk z pszczyńskiej policji, kierowca Citroena C2 jadąc w stronę Bielska-Białej, zahamował przed skrzyżowaniem z sygnalizacją świetlną przy ulicy Głównej. Jadący za nim kierowca ciężarowego Volvo nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył samochodu osobowego. Uczestnicy zjechali z drogi żeby nie utrudniać ruchu. Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa patrole pszczyńskiej policji i zespół pogotowia ratunkowego.

85-letni kierujący Citroenem i podróżująca z nim pasażerka, zostali przewiezieni do szpitala na badania. Tam okazało się, że nie odnieśli żadnych poważnych obrażeń. Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizję drogową i zakończyli postępowanie mandatem, który otrzymał kierowca ciężarowego Volvo.

Kolizja na DK-1 - 23.05.2018
Kolizja osobówki i ciężarówki na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 23.05.2018 · fot. sid / pless.pl


Miejsce zdarzenia

sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.