pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 maja 2018
  • 24 maja 2018
  • wyświetleń: 10695

Rozpoczynają rozmowy z osobami, które chcą pracować w szpitalu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie" podaj

Lada dzień w Starostwie Powiatowym w Pszczynie rozpoczną się rozmowy ze wszystkimi osobami, które zadeklarowały chęć podjęcia pracy w nowym Szpitalu Powiatowym.

Komunikat dla pracowników szpitalaSzanowni Państwo!

Śląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Katowicach zapowiedział, że jeszcze w tym tygodniu ogłosi rokowania w sprawie zawarcia umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej na leczenie szpitalne na obszarze powiatu pszczyńskiego. To kluczowa decyzja, od której zależy finansowanie, czyli dalsze istnienie pszczyńskiego szpitala.

Do rokowań przystąpi powiatowa jednostka zarejestrowana właśnie przez wojewodę śląskiego jako podmiot wykonujący działalność leczniczą - Szpital Powiatowy w Pszczynie. Dlatego rozpoczynamy rozmowy w Starostwie Powiatowym w Pszczynie ze wszystkimi osobami, które zadeklarowały chęć podjęcia pracy w nowym Szpitalu Powiatowym. W najbliższych dniach zostaniecie Państwo poinformowani o terminach spotkań w pszczyńskim starostwie.

Podczas rozmów ustalane będą warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia. Konieczne będzie także uzupełnienie danych o kwalifikacjach zawodowych wymaganych do portalu świadczeniodawcy NFZ. Dlatego prosimy o zabranie ze sobą ORYGINAŁÓW dokumentów poświadczających kwalifikacje zawodowe.

Ponieważ na złożenie oferty są tylko dwa tygodnie, musimy spotkać się z Państwem w możliwie najszybszym terminie. Dziękuję za zrozumienie sytuacji i akceptację terminów spotkań w starostwie.

Starosta pszczyński
Paweł Sadza


Szpital w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie" podaj

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.