pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 maja 2018
  • wyświetleń: 3537

Budują chodnik wzdłuż ulicy Zamenhofa w Pszczynie

Wczesną wiosną rozpoczęły się prace związane z przebudową chodników na terenie Pszczyny. Urząd Miejski zlecił przeprowadzenie remontów oraz budowę nowych fragmentów chodników.

Ulica Zamenhofa w Pszczynie - 22.05.2018 · fot. UM Pszczyna


Obecnie prace prowadzone są wzdłuż ul. Zamenhofa od strony przedszkola. Chodniki po drugiej stronie zostały już wykonane. Na ten cel przeznaczono 300 tys. zł.

- Chodnik przy ul. Zamenhofa to najdłuższy fragment ciągu pieszego, który realizujemy w ramach zlecenia. Obserwujemy szybki postęp prac, dzięki czemu udaje się minimalizować utrudnienia dla pieszych - komentuje burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

Zlecenie obejmuje prace wzdłuż: ulic Batorego do targowiska, od ul. Warownej do ul. Kopernika, Antesa na wysokości PORT-u, Bednarskiej, Bednorza, Kazimierza Wielkiego na wysokości szkoły, Kilińskiego, Szmaragdowej, Zamenhofa, Męczenników Oświęcimskich, chodnika przy wejściu na parking nad Pszczynką od strony ul. Piwowarskiej. Większość prac została już wykonana.

Prace powinny zakończyć się przed 29 czerwca.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.