pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 maja 2018
  • 26 maja 2018
  • wyświetleń: 4069

W Pawłowicach 476 osób otrzyma dotacje na nowy kocioł

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj

W niedzielę, 27 maja, podczas XXVII Dni Gminy Pawłowice odbędzie się pokaz ekologicznych kotłów.

Gmina Pawłowice uchwaliła Program Ograniczenia Niskiej Emisji na lata 2018-2019, w ramach którego 476 właścicieli nieruchomości będzie mogło ubiegać się o dotację, o którą gmina stara się w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Sporo mieszkańców ma jeszcze problem z wyborem właściwego kotła czy też poszukuje instalatora. Dlatego dla osób niezdecydowanych lub planujących wymianę starych kotłów węglowych na ekologiczne kotły gazowe lub kotły węglowe i na biomasę w klasie 5 Urząd Gminy organizuje pokaz i możliwość zaznajomienia z nowymi rozwiązaniami.

- Chcesz wiedzieć jaki kocioł jest najlepszy? Szukasz ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań? Chcesz nawiązać kontakt z instalatorem ? Przyjdź na pokaz podczas XXVII Dni Gminy Pawłowic: 27 maja 2018 r. (niedziela), godz. 15.00 - 20.00, parking przy Urzędzie Gminy Pawłowice - zachęcają organizatorzy pokazu i dodają, że mieszkańcy będą mieć możliwość obejrzenia kotła, poznania zasady jego działania, skalkulowania kosztów i uzyskania fachowej porady instalatorów.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj