pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 maja 2018
  • wyświetleń: 2390

Bikini last minute - schudnij 5kg w miesiąc z FitLady

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "FitLady Pszczyna" podaj

Zbliżają się Twoje wymarzone wakacje a Ty nie jesteś zadowolona jak wyglądasz w bikini? Chcesz poprawić swoją sylwetkę i świetnie czuć się na plaży? Podejmij wyzwanie - weź udział w programie Bikini Last Minute opracowanym przez trenerów oraz dietetyka FitLady w Pszczynie. 30 dni, które pozwolą zrzucić Ci zbędne kilogramy i pozwolą się cieszyć wymarzonym, zdrowym i sprawnym ciałem.

Jak podjąć wyzwanie? Zgłoś się jak najszybciej do klubu FitLady w Pszczynie mieszczącego się przy ul. Bednorza 14, który został stworzony wyłącznie dla kobiet i to w każdym wieku i poziomie kondycji. Na każdą osobę biorącą udział w programie czeka różnorodny trening prowadzony w formie obwodowej , analiza składu ciała profesjonalnym urządzeniem InBody 170 wraz z pomiarami antropometrycznymi, specjalnie opracowany plan żywieniowy o określonej kaloryczności oraz wsparcie i motywację trenerów i dietetyka FitLady.

Start: 21 maja
Finisz: 22 czerwca
Koszt programu" 169 zł

Czym wyróżnia się nasz klub?
  • U nas nie ma sztywnych godzin treningu, nie musisz dopasowywać swojego planu dnia do grafiku klubu, rozpoczynasz ćwiczenia, kiedy Tobie to odpowiada dlatego nigdy nie spóźnisz się i nigdy nie przepadną Ci zajęcia. Po prostu przychodzisz i włączasz się do treningu FITLADY. Wspólnie z innym klubowiczkami w przyjaznej atmosferze i z pomocą instruktorek, które czuwają nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń i mobilizujących do działania, szybko osiągniesz zamierzone cele. Będziesz cieszyć się dobrą kondycją oraz poprawisz swoje samopoczucie
  • Oferujemy niezwykle różnorodny trening przy minimalnym nakładzie czasu - tylko 30 minut 3 razy w tygodniu. Efektywne 30-minutowe sesje treningowe FITLADY wzmacniają wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe, a trening obwodowy FITLADY jest sprawdzoną kombinacją ćwiczeń aerobowych z treningiem siłowym, umożliwiającą spalenie nawet 450 kalorii podczas jednej sesji.
  • Dodatkowo już na pierwszych zajęciach, wspólnie z trenerem ustalisz własne indywidualne cele. Po wstępnej analizie masy ciała zostaniesz uczestniczką Programu Kontroli Wagi i Doskonalenia Sylwetki. Otrzymasz plan żywieniowy o określonej kaloryczności dobrany przez dietetyka FitLady. Właściwe odżywianie i wsparcie naszej kadry instruktorskiej, pozwoli Ci wytrwać w swoich postanowieniach.


Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek godz. 9:00 -12:00 / przerwa / 16:00 - 20:00
Sobota godz. 9:00 -12:00
Niedziela - nieczynne

FitLady Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bednorza 14

tel. 577 150 601REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

FitLady Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "FitLady Pszczyna" podaj