pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 maja 2018
  • 18 maja 2018
  • wyświetleń: 18101

[ZDJĘCIA] Groźna kraksa na Wiślance w Pawłowicach. Bus wypadł z drogi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

O tym, że należy być czujnym w każdej sytuacji, przekonał się wczoraj kierowca busa. Na pawłowickim odcinku "wiślanki" stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu, ponieważ chciał ratować zwierzę.

Wypadek w Pawłowicach na Wiślance - 17.05.2018 · fot. Mr Szakal


Do zdarzenia doszło w czwartek, 17 maja około godziny 16:20 na DK-81 w Pawłowicach. Kierowca pytany przez policjantów, jakie widział zwierzę, nie był w stanie odpowiedzieć. Pamiętał jedynie, że zbliżała się 15.30, jechał spokojnie lewym pasem w kierunku Wisły, ruch odbywał się normalnie i z pewnością nie spodziewał się żadnej przeszkody na drodze. Wbiegające znienacka na jezdnię czarne zwierzę było więc dla niego dużym zaskoczeniem. To wszystko, co był w stanie powiedzieć na temat wyglądu zwierzęcia. O dalszym ciągu wydarzeń stanowiły bowiem sekundy.

24-latek, chcąc uniknąć zderzenia, odbił kierownicą w prawo. Niestety wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i ostatecznie wjechał do przydrożnego rowu. W sumie do szpitala trafiły dwie osoby: 24- letni kierowca nissana i podróżujący z nim jeden z pasażerów, 19-letni mieszkaniec Jasienicy. U każdego z nich lekarze stwierdzili urazy nóg i liczne potłuczenia oraz otarcia naskórka.

Miejsce zdarzenia

BM, sid / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj