pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 maja 2018
  • wyświetleń: 8972

Malta czy Chorwacja? Gdzie na wymarzony urlop?

Artykuł sponsorowany:

Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Część z nas już dawno zaplanowała terminy i kierunki urlopowych wojaży, inni wciąż czekają na atrakcyjne oferty last minute lub dopiero zastanawiają się, gdzie pojechać. Zdecydowana większość polskich turystów wybiera Europejskie destynacje, a szczególną popularnością cieszy się w ostatnich latach Chorwacja. Coraz chętniej spędzamy wakacje również na Malcie. Porównujemy oferty urlopowe dla obu kierunków!

LinkHouse


Chorwacja popularna od lat

Chorwacja od wielu lat uznawana jest za jeden z ulubionych kierunków polskiego wczasowicza. Potwierdzają to fakty, a konkretnie zestawienia i rankingi sprzedanych wycieczek i wczasów, np. na portalu http://dreamtours.pl. Chorwacja od wielu lat utrzymuje się w czołówce tego typu rankingów, z uwagi na wiele zalet wakacji spędzanych w tym kraju. Po pierwsze - blisko. Do Chorwacji da się komfortowo i bez większych problemów dojechać własnym samochodem, a i połączeń lotniczych nie brakuje. Po drugie - przystępnie cenowo. Tygodniowy urlop w Chorwacji bez wyżywienia możemy "upolować" już od nieco ponad 800 złotych za osobę. Wczasy all inclusive to zwykle wydatek rzędu 1000 zł i więcej. Po trzecie - piękna pogoda i wspaniałe widoki. Chorwacja ma wszystko, czego oczekuje polski turysta na wczasach: dobrze wyposażoną bazę hotelową, piękne krajobrazy, ciepłą i czystą wodę oraz piaszczyste plaże. Nie brakuje tu również atrakcji dla całej rodziny, stąd tak wielka popularność chorwackiego wybrzeża. Wejdź na http://dreamtours.pl/wakacje/chorwacja i sprawdź najnowsze oferty.

A może Malta?

Ci, którzy cenią sobie błogi relaks, na równi z możliwością poznawania ciekawej kultury i podziwiania zabytków, powinni zainteresować się coraz liczniejszymi ofertami wycieczek na Maltę. W Polsce o tym państwie mówi się głównie w kontekście "raju podatkowego", jednak warto uczciwie stwierdzić, że to prawdziwy raj również dla turystów. Znajdziemy tu całe mnóstwo śladów kultury rzymskiej, fenickiej czy greckiej. Stolica - La Valetta pełna jest zabytkowych budowli i urokliwych zakątków, zaś tutejsze plaże są uwielbiane przez turystów z całego świata. W modnych kurortach życie tętni przez 24 godziny na dobę, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom klubów, restauracji i dyskotek. Jeśli chodzi o ceny, tygodniowe wczasy na Malcie to koszt od ok. 900-1000 zł (bez wyżywienia) do 1400 (all inclusive) za osobę. Aktualne oferty znajdziesz na http://dreamtours.pl/wakacje/malta.