pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 maja 2018
  • wyświetleń: 2979

Spal tkankę tłuszczową z Naturhouse Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse" podaj

Chcesz przyspieszyć proces redukcji tkanki tłuszczowej? Łączysz dietę z aktywnością fizyczną? Wspomóż się kapsułkami Slimbel Burn (w atrakcyjnej cenie: 27 zł!) - przyspieszysz odchudzanie i zadbasz o prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

W dniach 15-31 maja kup 2 opakowania Slimbel Burn a dostaniesz słodzik Pecva w płynie na bazie stewi gratis! (regularna cena: 18,90 zł)

Co zawierają kapsułki Slimbel Burn?

Kapsułki te łączą w sobie substancje regulujące wchłanianie i użytkowanie tłuszczów w komórkach, a tym samym wpływające na szybsze spalanie nadmiernych kilogramów:

  • L-Karnityna - to aminokwas, który pomaga spalać tłuszcz, ułatwia regenerację tkanek i poprawia wytrzymałość organizmu, a także wpływa pozytywnie na kondycję tlenową. Jest więc szczególnie polecana osobom ćwiczącym i aktywnym fizycznie.
  • L-metionina - ten aminokwas bierze udział w wielu istotnych procesach metabolicznych. Pobudza procesy regeneracji tkanki łącznej i zwiększa syntezę keratyny w mięśniach, poprawiając ich wydolność. Działa też odtruwająco, usuwając z organizmu metale ciężkie i szkodliwe nadtlenki.
  • Cholina - to substancja witaminopodobna, niezbędna do prawidłowego rozwoju organizmu. Pozytywnie wpływa na koncentrację i pracę układu nerwowego. Nasila proces lipolizy (spalania tłuszczów) i obniża poziom "złego" cholesterolu we krwi.
  • Inozytol (wit. B8) - wpływa na insulinowrażliwość organizmu i wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu hormonów, co przekłada się na unormowanie masy ciała. Inozytol również odpręża i pomaga zachować wewnętrzną równowagę organizmu, co również przekłada się na efektywność odchudzania.
  • Dodatek chromu wspomaga w walce z nadmiernym apetytem na słodycze. Reguluje poziom glukozy we krwi i podwyższa stężenie "dobrego" cholesterolu.


Skoncentrowane działanie wielu składników aktywnych kapsułek Slimbel Burn skutecznie wspomaga walkę o zgrabną sylwetkę - pobudza metabolizm i aktywuje spalanie tkanki tłuszczowej.

Centrum Dietetyczne Naturhouse


Centrum Dietetyczne Naturhouse

43-200 Pszczyna
ul. Rymarska 1

tel. 32 793- 58 -70
kom. 882-146- 626REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Naturhouse

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse" podaj