pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 maja 2018
  • 6 czerwca 2018
  • wyświetleń: 7852

[ZDJĘCIA] Szesnasta edycja Reggae w Stodole za nami

W sobotę, 2 czerwca Alojzy Brańczyk i Stowarzyszenie Kobiórska Inicjatywa Kulturalna zorganizowały kolejną edycję "najsympatyczniejszego w Galaktyce" festiwalu, czyli Reggae w Stodole.

XVI Reggae w Stodole - 2.06.2018 · fot. Piotr Kaczmarczyk


Tak jak w poprzednim roku początek upłynął w deszczu. Walkę z nim rozpoczęli ci, którzy w 2003 roku zainicjowali tę imprezę i występowali na niej pod różnymi nazwami, tym razem jako Haszcze. Jednak ani instrumentalny set Haszczy, ani skoczny występ formacji Blu’Ska nie odmieniły aury i publiczność tłoczyła się pod namiotem zamiast tańczyć pod sceną.

Deszcz udało się przegonić dopiero trzeciemu w kolejności na nowej scenie imprezy zespołowi KoNoPiAnS. Już do końca wydarzenia publiczność, która licznie przybyła na występ tej znanej i lubianej w regionie kapeli, mogła w pełni korzystać z festiwalowej oferty.

Pojawiły się też zapowiadane dmuchańce. W przeddzień Reggae w Stodole przypadał Dzień Dziecka, zaś dzieci to narybek tak festiwalowej publiczności, jak i ekipy organizującej Reggae w Stodole. Z atrakcji korzystali i mali i ci więksi uczestnicy.

W ostatnich latach na Reggae w Stodole występują także kapele spoza najbliższej okolicy. W roku ubiegłym była to słoweńska Raggalution, zaś w tym - wrocławsko-kluczborski rootsowy Dubrising. Muzycy zabrali publiczność w transową podróż. W energetycznym finale The Djangos rozkołysał zgromadzoną wreszcie przed sceną widownię. Zaś bisom - jak to na Reggae w Stodole - mogło nie być końca.

Była więc ciekawa muzyka, świetna zabawa i odpowiedni klimat, a także gadżety i atrakcje.

Fotorelacje autorstwa Piotra Kaczmarczyka na profilu na Facebooku:

BM / pless.pl, źródło: spolkom.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.