pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 11 maja 2018
  • wyświetleń: 2923

Magdalena Dudek na trzecim miejscu etapu wojewódzkiego 63. OKR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Uczennica I LO im. B.Chrobrego w Pszczynie, jednocześnie uczestniczka zajęć pozalekcyjnych POPP zajęła III miejsce podczas etapu wojewódzkiego 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Magda Dudek 63.OKR III m
Magdalena Dudek zajęła III miejsce podczas etapu wojewódzkiego 63. OKR. · fot. Foto: Daniel Franek/Okiem Fotoreportera


Finał Eliminacji Wojewódzkich odbył się 5 maja 2018 r. w Teatrze KOREZ w Katowicach. Magda Dudek była jedną z ośmiu osób, które zaprezentowały się w Turnieju Poezji Śpiewanej w utworach "Moknie w Deszczu diabeł" i "S.O.S.". Decyzją jury w składzie: Mieczysław Niedźwiecki, Adam Pastuch, Dariusz Miłkowski, Iwona Chołuj i Krystyna Fuczik - Magda otrzymała III miejsce z rekomendacją do kolejnego etapu konkursu we Włocławku (przesłanie nagrania z występu do organizatora). Przypomnijmy, że Magda jest uczestniczy w zajęciach koła teatralnego KÓRTYNA pod opieką Pani Anny Masny i występuje w projekcie muzycznym Dudek Band a śpiewu uczy się u Pani Moniki Mendrok-Mika. Serdecznie gratulujemy!

Pełny protokół jury Wojewódzkich Eliminacji w Katowicach

new / pless.pl
źródło: POPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj