pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 maja 2018
  • 20 maja 2018
  • wyświetleń: 7314

Mistrzostwa Ziemi Pszczyńskiej w Triathlonie nad zbiornikiem Łąka

Za nami:

W niedzielę, 20 maja nad zbiornikiem Łąka odbędą się Mistrzostwa Ziemi Pszczyńskiej w Triathlonie. W tych pięknych okolicznościach przyrody zawodnicy wystartują na dystansie sprinterskim. Popłyną 500 metrów, przejadą na rowerach 22 kilometry, żeby zakończyć zawody biegiem na dystansie 5,5 kilometra.

Silesiaman Triathlon Pszczyna - 21.05.2017
Silesiaman Triathlon Pszczyna - 21.05.2017 · fot. BM / pless.pl


Prawie 300 osób, bo tyle wynosi limit zawodów z całej Polski, bo swój przyjazd zapowiedzieli zawodnicy z Warszawy, Wrocławia, Krakowa. Tradycja ostatnich 4 lat sprawia, że dla wielu zawodników jest to pierwszy start w sezonie. W zawodach znajdą się również reprezentacje naszych południowych sąsiadów. Dodatkowego smaczku imprezie dodatje fakt, że zawody są jednocześnie Mistrzostwami Ziemi Pszczyńskiej. W tych Mistrzostwach będą rywalizować mieszkańcy z następujących gmin: Pszczyna, Miedźna, Goczałkowice-Zdrój, Pawłowice, Suszec, Kobiór.

Silesiaman Triathlon Pszczyna - 21.05.2017
Silesiaman Triathlon Pszczyna - 21.05.2017 · fot. BM / pless.pl


Jak zwykle w zawodach bezpłatnie będą mogły wziąć udział również dzieci do 6. roku życia w konkurencji duathlonu. Dzieci będą miały do pokonania dystans 100 metrów na rowerkach i około 80 metrów biegu. Zapisy przyjmowane będą w dniu zawodów w biurze zawodów. Na każde dziecko czeka medal, a dla najlepszych nagrody i dyplomy.

Mistrzostwa Ziemi Pszczyńskiej w Triathlonie nad z

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.