pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 maja 2018
  • wyświetleń: 6087

Policjanci z Pszczyny podsumowali majówkę na drogach powiatu

Pszczyńscy policjanci podsumowali długi majowy weekend. Niestety doszło do kilku poważnych zdarzeń na drogach, a niektórzy kierowcy decydowali się na jazdę, mimo wcześniejszego spożycia alkoholu.

W dniach od 27 kwietnia do 6 maja na drogach powiatu pszczyńskiego kontrole prowadziło blisko 150 policjantów, w większości z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji. W tym okresie doszło do czterech wypadków, w których rannych zostało 6 osób. Ponadto w naszym regionie miało miejsce 28 kolizji. Szczegółowe informacje o tych zdarzeniach znajdziecie w dziale "Na sygnale".

Na przełomie kwietnia i maja policjanci zatrzymali siedmiu nietrzeźwych kierowców, a także cztery osoby będące pod wpływem alkoholu.

Dodatkowo, 4 maja przeprowadzona została akcja "Pasy". Policjanci sprawdzali czy kierowcy stosują pasy bezpieczeństwa oraz czy dzieci przewożone są w prawidłowy sposób. Skontrolowano 30 pojazdów, w tym trzy ciężarowe. U 18 kierowców wykryto niezapięte pasy.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.