pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 7 maja 2018
  • wyświetleń: 11732

Ecopless - otwarcie kolejnego punktu w okolicy

Artykuł sponsorowany:

Ecopless to sieć trzech myjni samochodowych, zlokalizowanych w okolicach centrum Pszczyny. Każda z nich dedykowana jest innej grupie klientów. Studiu kosmetyki samochodowej oferujemy szeroki pakiet usług dostępnych dla wszystkich właścicieli samochodów osobowych. Ecopless myjnia tir to oddział, stworzony z myślą o kierowcach samochodów towarowych oraz tirów. Trzeci, otwarty na początku maja punkt usług autodetaling odpowiada na potrzeby klientów, którzy swoim samochodom chcą dać coś więcej

Już nie ma dla nas wyzwania, któremu nie bylibyśmy w stanie sprostać w dziedzinie kosmetyki samochodowej!Ecopless


Studio autodetaling - pełen profesjonalizm
W nowym oddziale Ecopless Autodetaling realizujemy kompleksowe usługi z zakresu kosmetyki samochodowej, gwarantujące utrzymanie samochodu w stanie niczym prosto z salonu! Naszym klientom oferujemy przełomową technologie ochrony lakieru w postaci najwyższej klasy powłok ceramicznych Fireball. Są to substancje, które po aplikacji i utwardzeniu zmieniają się w ciało stałe, będące dodatkową powłoką na lakierze. Dzięki temu oryginalny lakier jest odporny na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych, promieniowanie UV, naleciałości drogowe, czy zarysowania. Zabezpieczone w ten sposób auto pozostaje niezabrudzone przez znacznie dłuższy czas, a jego czyszczenie jest o wiele prostsze i szybsze. Co więcej, owe powłoki nie tylko zabezpieczają lakier, wydłużając jego żywotność, ale także wydobywają głębię koloru i dodają lakierowi blasku.

W zakres usług autodetalingu wchodzą także korekty lakierów, które są wieloetapowym, bezpiecznym procesem, gwarantującym usunięcie od 95% zarysowań - w przypadku pełnej korekty lub od 50% rys - w przypadku odświeżenia lakieru.
W naszym nowym punkcie świadczymy także usługi:
  • autodetalingu wnętrza, czyli kompleksowego mycia, czyszczeni i zabezpieczenia wnętrza pojazdu,
  • czyszczenia komory silnika,
  • detailingu felg,
  • renowacji reflektorów,
  • bezinwazyjnego przyciemniania szyb,
  • dekontaminacji lakieru polegającej na odświeżeniu i zabezpieczeniu lakieru wysokiej jakości woskiem.


Sklep Ecolpess - profesjonalizm w zaciszu Twojego garażu
Wszystkim pasjonatom samochodów oferujemy w naszym nowym punkcie Ecopelss Autodetaling sprzedaż specjalistycznych środków do kosmetyki samochodowej. Gwarantujemy szeroką gamę szamponów, pian, wosków oraz akcesoriów do samodzielnej pielęgnacji pojazdów.

Ecopless - pasja - jakoś - zaangażowanie
Gwarantujemy, że w każdym z punktów myjni Ecopless spotkają się Państwo z profesjonalną obsługą i spersonalizowanym podejściem. Państwa samochody są naszą pasją!

Myjnia samochodów - Studio kosmetyki samochodowej
ul. Broniewskiego 6
43-200 Pszczyna
+48 531 531 142
ecopless@gmail.com
www.ecopless.pl

Autodetailing - Studio autodetailing
ul. Męczenników Oświęcimskich 113
43-229 Ćwiklice / k.Pszczyny
+48 881 753 735
ecopless@gmail.com
www.ecopless.pl

Myjnia TIR - Myjnia TIR
ul. Nałkowskiej 17
43-200 Pszczyna
+48 697 287 929
ecoplesstir@gmail.com
www.ecopless.pl