pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 maja 2018
  • 7 maja 2018
  • wyświetleń: 60721

[ZDJĘCIA] Potrącenie kobiety w centrum. Lądował śmigłowiec LPR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W sobotę, 5 maja około godziny 13.00 doszło do potrącenia kobiety na ul. Dworcowej w Pszczynie. Na miejsce zadysponowany został helikopter LPR. 52-letnia kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Sosnowcu. Szczęśliwie, kobieta wraca już do zdrowia, a poważnie wyglądające na początku obrażenia jej ciała zostały ostatecznie zakwalifikowane jako te, których okres hospitalizacji nie przekroczy 7 dni.

Potrącenie w centrum Pszczyny - 5.05.2018 · fot. sid / pless.pl


Jak wynika ze wstępnych ustaleń kobieta szła chodnikiem wraz z mężczyzną. Oboje byli nietrzeźwi. U mężczyzny badanie pokazało przeszło 3 promile, a u 52-latki ponad 2,5 promila. W pewnym momencie mężczyzna popchnął kobietę, ta zachwiała się i upadła na jezdnię. Nieszczęśliwie mężczyzna kierujący Skodą Superb potrącił 52-latkę i została ona przygnieciona przez pojazd. Doznała groźnie wyglądających obrażeń ciała i głowy. Nieprzytomna została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Sosnowcu.

Nietrzeźwy towarzysz kobiety został zatrzymany. W poniedziałek złożył wyjaśnienia w tej sprawie. Tłumaczył, że za wiele nie pamięta. Zarzuca się mu narażenie swojej znajomej na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i naruszenie czynności narządu jej ciała poniżej 7 dni.W czasie lądowania śmigłowca i czynności służb, skrzyżowanie było wyłączone z ruchu. Chwilę przed godziną 15.00 ruch w tym rejonie został wznowiony. Jak udało się nam dowiedzieć, samochód zostanie zabezpieczony przez pomoc drogową do dalszych badań elementów podwozia.

Czynności Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w centrum Pszczyny - 5.05.2018 · fot. czytelnik: "mechanik w kuchni"


Miejsce zdarzenia

BM, sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj