Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2018
  • 23 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 8801

MountBook - interaktywna mapa gór według projektu goczałkowiczanina

Pochodzący z Goczałkowic-Zdroju Kamil Czernecki wspólnie ze swoim znajomym Łukaszem Nyczem stworzył projekt interaktywnej mapy gór ze szlakami, na której można szybko sprawdzić dostępność wolnych miejsc w schroniskach oraz zrobić rezerwację online. Na realizację tego zadania potrzebne są jednak fundusze. Przy pomocy portalu PolakPotrafi.pl prowadzona jest zbiórka pieniędzy, które pozwolą wprowadzić projekt w życie.- Stań się współtwórcą jedynego w swoim rodzaju portalu górskiego, dzięki któremu zarezerwujesz nocleg w dowolnie wybranym przez siebie schronisku, na dowolną liczbę nocy, dla dowolnej liczby osób. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, między innymi interaktywnej mapie, będziesz mógł bardzo szybko zaplanować swoją wędrówkę górską. Dodatkowo znajdziesz na portalu bardzo wiele funkcji, które do tej pory trzeba było wyszukiwać na kilkunastu stronach internetowych. Teraz wszystkie tematy związane z górami znajdą się w jednym miejscu! Sklep górski, kalkulator szlaków, pogoda, kalendarz imprez? Proszę bardzo - wszystko dostępne na jednym portalu - wyliczają twórcy projektu Mount Book.

Na stronie www.PolakPotrafi.pl dostępne są szczegółowe informacje dotyczące projektu. Można tam również znaleźć najważniejsze cechy portalu, tj. rezerwacja miejsc w schroniskach online za pomocą interaktywnej mapy oraz planowanie tras. Znajduje się tam również informacja o rejestracji użytkowników oraz o działaniu serwisu responsywnego.

Całość kwoty potrzebna do stworzenia MountBook zostanie wydana na zespół specjalistów - webdesignerów. Jako że praca nad stworzeniem takiego portalu, a przede wszystkim systemu rezerwacyjnego, jest niezwykle czasochłonna i kosztowna, twórcy podzielili kampanię na kilka etapów:
  • I etap: 45 000 zł;
  • II etap: 42 000 zł;
  • III etap: 60 000 zł;
  • IV etap: 53 000 zł.


- Uzbieranie kwoty 45 000 zł, pozwoli nam ukończyć pierwszy etap projektu. Jeśli uzbieramy kolejne 42 000 zł to będziemy wstanie zakończyć drugi etap projektu, czyli w pełni działającą podstawową wersję MountBook - tłumaczą autorzy koncepcji.- Planowanie górskich wędrówek nigdy nie było tak proste! Stwórzcie zatem razem z nami MountBook, portal Ludzi Gór! Dzielmy się radością z przemierzania szlaków górskich, zdjęciami, opisami podróży. Integrujmy się i poznawajmy - zachęcają pomysłodawcy.

Akcję można wesprzeć za pomocą serwisu PolakPotrafi.pl. Natomiast z autorami można kontaktować się drogą mailową pod adresem: mojetrasygorskie@gmail.com.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.