pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 18 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 3041

Wieczór autorski z Barbarą Solarską w klubie "13"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj

W piątek, 27 kwietnia o godzinie 17.00 w "13" odbędzie się wieczór autorski z Barbarą Solarską.

Barbara Solarska
Barbara Solarska


Barbara Solarska na stałe zapisała się na kartach kultury Pszczyny. Jest autorką dziesięciu książek promujących kulturę regionu i jej twórców.  Cykl ten otwiera pozycja "Artystyczne pasje nauczycieli  Pszczyny i okolicy". Następnie wydaje "Zespoły ludowe ziemi pszczyńskiej", "Pszczyńscy pasjonaci...zostawić ślad", "W stronę nauki i sztuki", "Sto lat ze śpiewem. "Lutnia" 1907-2007", "Kurkowe bractwo strzeleckie w Pszczynie", "Sport w Pszczynie. Fakty i ludzie", "Ruch turystyczny. Działalność oddziału PTTK w Pszczynie", "Pszczyńscy Sybiracy".

Wydała także pięć tomików wierszy "Obszary niezachwiane", "Dmuchawce", "Jeśli wiatr", "W cieniu wysokich traw", "Między jest a nie ma".

I oto przyszedł czas na kolejny zbiór poetycki. Nosi on tytuł "Błękity przemyśleń". Miłośnicy poezji i przyjaciele autorki będą mieli okazję podziwiać piękno tych wierszy w piątek 27 kwietnia o godzinie 17.00 w "13" (Pszczyńskie Centrum Kultury), gdzie z poetką rozmawiać będzie redaktor Maciej Szczawiński.

W programie spotkania - wysłuchanie wybranych utworów z nowego tomiku, muzyczne przerywniki, interesująca rozmowa miłośników poezji, egzemplarze z autografem autorki. Zapraszamy serdecznie!

Renata Zborowska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Poezja i muzyka pod 13

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj