Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 4429

Policjanci zatrzymali kolejnych pijanych kierowców

Policjanci z Pszczyny poinformowali o kolejnych kilku zatrzymanych kierowcach, którzy decydowali się na jazdę samochodem "po kielichu".

W czwartek, 12 kwietnia w Goczałkowicach-Zdroju na ulicy Zimowej policjanci z Pszczyny zatrzymali do kontroli nietrzeźwego 26-latka. Mieszkaniec Pszczyny jechał samochodem marki Peugeot, mimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Badania na zawartość alkoholu wykazały w pierwszej próbie ok. 0,9 promila. podczas drugiego pomiaru wynik był podobny.

Następnego dnia już o godzinie 5.40 w Radostowicach na ulicy Pszczyńskiej policjanci zatrzymali do kontroli 43-letnią mieszkankę naszego powiatu. Kobieta prowadziła Forda, mając 1,4 promila. Tego samego dnia w Woli na ulicy Pszczyńskiej mundurowi zatrzymali 34-latka (mieszkańca powiatu), który jechał motorowerem marki Junak. Badanie u kierowcy wykazało 1,8 promila.

W sobotę przed 12.00 w Goczałkowicach-Zdroju na ulicy Brzozowej zatrzymany został kierowca Citroena Jumpera. Mieszkaniec Pszczyny był nietrzeźwy. Trzy badania wykazały od 0,75 do 0,8 promila.

Ponad godzinę później w Łące na ulicy Kazimierza Przerwy-Tetmajera policjanci zatrzymali mieszkańca Łąki, który w stanie nietrzeźwości (badania wykazały ponad dwa promile) kierował samochodem Fiat Seicento.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.