pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2018
  • 16 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 6985

[ZDJĘCIA] Trwa budowa obiektu dla Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie

W sąsiedztwie ulicy Marii Sklodowskiej-Curie i kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Pszczynie powstaje budynek Hospicjum św. Ojca Pio. W ostatnich dniach zlikwidowana została blacha falista otaczająca inwestycję, a bryła obiektu zaczęła być widoczna dla przechodniów.

Hospicjum św. Ojca Pio - 6.04.2018 · fot. BM / pless.pl


W przyszłym Domu Ojca Pio w Pszczynie zakończyła się już budowa ścian zewnętrznych. Wykonana została także stolarka okienna. Choć elewacja nie jest jeszcze wykończona, to budynek nabrał już kształtu. Równocześnie przygotowywane są roboty wewnątrz obiektu. Organizacja ogłosiła właśnie konkurs ofert na wykonanie ścianek działowych.

W przyszłości w budynku działać będzie oddział dziennego pobytu dla osób niesamodzielnych, hospicjum stacjonarne i poradnia medycyny paliatywnej.

Warto dodać, że pszczyńskie hospicjum jest jedną z kilkunastu organizacji pozarządowych z naszego powiatu, na rzecz której w rozliczeniu podatkowym za rok ubiegły możemy przekazać 1%.

BM, Oskar Piecuch / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.