Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2018
  • 16 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 9355

Ola i Karol z "Busem przez świat" odwiedzili Pszczynę

Na przełomie zimy i wiosny do Pszczyny zawitali jedni z najpopularniejszych polskich blogerów podróżniczych - Ola i Karol z "Busem Przez Świat". Krótko opisali nasze miasto, a później stworzyli ranking "10 miejsc, które musisz odwiedzić" w województwie śląskim. W zestawieniu znalazło się również miejsce dla "Perły Górnego Śląska"!

Busem Przez Świat
Ola i Karol z bloga "Busem przez świat" odwiedzili Pszczynę i umieścili ją w rankingu miejsc, które należy odwiedzić. · fot. Busem Przez Świat - www.busemprzezswiat.pl


- Województwo śląskie to może nie jeden z najczęściej wybieranych kierunków turystycznych w Polsce, ale ten region ma do zaoferowania naprawdę dużo - piszą o swoich wrażeniach po wizycie w naszym regionie. Spędzili tu kilka tygodni i - co sami podkreślają - byli w szoku, jak dużo niesamowitych atrakcji i miejsc tu znaleźli.

- Odwiedziliśmy bardzo wiele atrakcji - i te bardzo popularne i te mało znane i ocenialiśmy je uwzględniając kilka różnych kryteriów. Owocem tej podróży jest internetowy przewodnik, w którym znajdziecie naszą listę najlepszych atrakcji województwa, wraz ze zdjęciami, ocenami, opisami, cenami biletów i linkami do stron ze szczegółami - zapowiedzieli ranking i dodali, że jest to subiektywny przewodnik, oparty na prywatnych ocenach autorów bloga. Tworząc zestawienie skupili się na takich aspektach jak: unikalność doświadczenia, wyjątkowość miejsca na skalę Polski, obsługę i stosunek ceny do jakości.

Busem Przez Świat
Ola i Karol z bloga "Busem przez świat" odwiedzili Pszczynę i umieścili ją w rankingu miejsc, które należy odwiedzić. · fot. Busem Przez Świat - www.busemprzezswiat.pl


W Pszczynie Ola i Karol odwiedzili Muzeum Zamkowe, Park Zamkowy oraz Pokazową Zagrodę Żubrów. Nasze miasto w swoim rankingu umieścili na 10. miejscu.

- Niewielkie miasteczko uważane za perełkę okolic. Zwiedzanie warto zacząć od zabytkowego pałacu w którym znajduje się muzeum. Za pałacem jest rozległy Park Pałacowy, pełen pięknych alejek i romantycznych mostków - tak przedstawiają Pszczynę na swoim blogu. Swoich czytelników zachęcają do odwiedzenia restauracji przy rynku, a najmłodszym polecają odwiedzenie żubrów.

Zainteresowanych rankingiem odsyłamy na stronę www.busemprzezswiat.pl. Tam dowiecie się jakie inne miejscowości i atrakcje spodobały się Oli i Karolowi.

"Busem Przez Świat" to jeden z najpopularniejszych i najczęściej wyróżnianych blogów podróżniczych w Polsce. Autorzy przemierzają świat w charakterystycznie obklejonych busach. Odwiedzili już 5 kontynentów i ponad 50 państw.

Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.