pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 września 2005
  • wyświetleń: 1655

Plany na przyszłość

Prezentujemy sondę Głosu Pszczyńskiego. Tym razem dziennikarze Głosu Pszczyńskiego przeprowadzili sondę wśród uczniów pszczyńskich szkół i zapytali jakie mają plany na najbliższy rok.

Monika Poloczek: Chciałabym poprawić moją znajomość języków obcych, poza tym chcę się podciągnąć w nauce innych przedmiotów.

Patrycja Lukasek: W tym roku rozpoczynam naukę w „Chrobrym” w klasie medialnej. Jestem z tego faktu bardzo zadowolona, interesuję się sprawami związanymi z mediami. W trakcie roku szkolnego chciałabym się skupić na nauce polskiego, informatyki i historii, chociaż o innych przedmiotach szczególnie językach obcych też będę pamiętała.

Piotr Szałaśny: Mam zamiar startować na przewodniczącego szkoły, poza tym chciałbym mieć średnią 4,0 pod koniec roku szkolnego. Będę się też rozwijał muzycznie i wraz z moim zespołem chcę grać na koncertach.

Kajetan Adamczyk: Od tego roku rozpoczynam naukę w liceum, w związku z czym chciałbym utrwalić znajomość języków obcych. Myślę również o zabraniu się za fizykę, nie myślę jeszcze o maturze.

Głos Pszczyński

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.