Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2018
  • 9 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 51624

[ZDJĘCIA] Wypadek na DK-1 w Goczałkowicach, lądował śmigłowiec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielę około godziny 14:15 na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju. Trzy osoby trafiły do szpitali. Po najciężej rannego kierowcę BMW przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 8.04.2018 · fot. sid / pless.pl


Ze wstępnych informacji jakie udało się nam uzyskać na miejscu zdarzenia wynika, że do wypadku doprowadził 20-letni obywatel Ukrainy kierujący Oplem Vectrą, który włączał się do ruchu od strony Uzdrowiska. Najprawdopodobniej nie zauważył poruszającego się w stronę Bielska-Białej samochodu marki BMW 5. Doszło do bocznego uderzenia, w wyniku którego BMW uderzyło w bariery energochłonne.

39-letni kierowca BMW nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa i po pierwszym uderzeniu wypadł z samochodu. Wszyscy podróżujący tym pojazdem trafili do szpitali (dwie osoby dorosłe i 4-letnie dziecko). Po najciężej rannego kierowcę przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego stan jest poważny. Osobom podróżującym Oplem nic poważnego się nie stało.

Na czas policyjnych czynności krajowa jedynka w stronę Bielska-Białej została całkowicie zablokowana. W czasie interwencji śmigłowca LPR zamknięty był również fragment drogi prowadzący w stronę Pszczyny. Utrudnienia w ruchu na tym odcinku drogi trwały kilka godzin.

Miejsce zdarzenia: DK-1 Goczałkowice-Zdrój

BM, sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.