pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 31 marca 2018
  • wyświetleń: 7227

Martyna Witczak, siatkarka UKS Centrum w kadrze Śląska!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Martyna Witczak, siatkarka UKS Centrum przy POSiR Pszczyna, znalazła się w gronie zawodniczek objętych szkoleniem Kadry Śląska Młodziczek!

Siatkarka z POSiR-u w kadrze Śląska! · fot. POSiR Pszczyna


Początkiem marca w Będzinie odbył się nabór do Kadry Śląska Młodziczek. Na zaproszenie Śląskiego Związku Piłki Siatkowej w Katowicach odpowiedziało 128 dziewcząt z rocznika 2005 i młodsze. W tym gronie były również siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna, które do Będzina udały się ze swoją trenerką, Agnieszką Szczypką.

Budując Kadrę Śląska trenerzy szukają przede wszystkim zawodniczki o dobrych i bardzo dobrych warunkach wzrostowo-motorycznych. W czasie naboru trenerzy: Zbigniew Grzegorczyk, Paweł Wrzeszcz, Michał Feil oraz Przewodniczący Wydziału Szkolenia SZPS Sebastian Michalak wykonali pomiary oraz przeprowadzili testy sprawnościowe. Po analizie wyników Wydział Szkolenia przedstawił 37-osobową listę zawodniczek objętych szkoleniem w 2018 roku. W tym gronie znalazła się właśnie nasza 12-letnia zawodniczka, Martyna Witczak.

Siatkarka z POSiR-u w kadrze Śląska!
Martyna Witczak, siatkarka UKS Centrum w kadrze Śląska! · fot. POSiR Pszczyna


Młoda siatkarka UKS Centrum przy POSiR Pszczyna została powołana na pierwszą konsultację, która odbywała się od 28 do 30 marca w Międzybrodziu Bialskim.

BM, źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj