pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 29 marca 2018
  • wyświetleń: 2059

[ZDJĘCIA] Warsztaty ACHŚP z chórem Per Spasso

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

W poniedziałek 19 marca na próbę chóru młodzieżowego "Per Spasso" przyjechała p. Patrycja Wojtynek, absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Spotkanie z panią dyrygent odbyło się w ramach Akademii Chóralnej - Śpiewająca Polska.

Warsztaty ACHŚP z chórem Per Spasso - 19.03.2018 · fot. POPP


Pani Patrycja Wojtynek poprowadziła z naszymi chórzystami warsztaty z emisji głosu - uczyła jak oddychać i jak pracować całym ciałem, aby dźwięk był jak najpiękniejszy, a zarazem wygodny i miły dla ucha słuchacza. Rozpoczęliśmy rozgrzewką wokalną - ćwiczenia oddechowe, a później ćwiczenia emisyjne. P. Patrycja poprawiała nasze błędy i pokazywała jak śpiewać prawidłowo.

Później pracowaliśmy nad utworami, które przygotowujemy do konkursów, a pani czuwała nad poprawnością naszego śpiewu. Dziękujemy bardzo p. Patrycji za czas nam poświęcony i wiele cennych uwag, które pozwoliły nam śpiewać piękniej, niż dotychczas. Mamy nadzieję, że te uwagi uda nam się zapamiętać i realizować już na każdej próbie. Jeszcze raz dziękujemy!

Katarzyna Machnik
źródło: POPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj