pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 marca 2018
  • 29 marca 2018
  • wyświetleń: 166778

Studzienice: śmiertelne potrącenie 14-latki. Policja szuka świadków

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W piątek, 23 marca około godziny 7.50 w Studzienicach doszło do tragicznego zdarzenia. Na skrzyżowaniu ulicy Lisiej z ulicą Bażantów 14-latka została potrącona przez śmieciarkę. W wyniku poniesionych obrażeń nastolatka zmarła. Policjanci w Pszczyny proszą o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami wypadku.

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Lisiej z ul. Bażantów w Studzienicach - 23.03.2018 · fot. sid / pless.pl


- 37-letni kierowca śmieciarki, wyjeżdżając z bocznej drogi dojazdowej do posesji, potrącił 14-letnią rowerzystkę, która jechała ulicą Bażantów w kierunku ulicy Jana Pawła II. W wyniku tego potrącenia dziewczynka poniosła śmierć. Na miejscu interweniowało pogotowie lotnicze, które prowadziło długotrwałą reanimację, niestety bezskutecznie - poinformował nadkom. Wojciech Sobczak, zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KPP Pszczyna.W chwili zdarzenia kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy. Nadkomisarz Wojciech Sobczak na antenie Polsat News poinformował, że mężczyzna doznał po wypadku szoku i został przewieziony na oddział psychiatryczny szpitala w Rybniku.

Na miejscu obecne były dwa zespoły pogotowia ratunkowego, śmigłowiec LPR, 4 zastępy straży pożarnej (3 jednostki z Pszczyny i 1 jednostka OSP Studzienice), a także policja. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia prokuratura.

Policjanci w Pszczyny proszą o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku. Osoby, które są w stanie pomóc w ustaleniu dokładnych przyczyn i przebiegu zdarzenia proszone są o kontakt z pszczyńską komendą policji. Można kontaktować się osobiście lub dzwoniąc do sekretariatu wydziału kryminalnego na numer (32) 449-32-80 lub bezpośrednio do policjanta zajmującego się tą sprawą wybierając podany numer telefonu z końcówką 230.


Miejsce zdarzenia

BM, sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj