pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 25 marca 2018
  • wyświetleń: 7301

[KONKURS] ZM Henryk Kania - wygraj voucher o wartości 100 zł

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Zakłady Mięsne Henryk Kania" podaj

Artykuł sponsorowany:

ZM Henryk Kania to nie tylko najbardziej znana firma w Pszczynie, ale także jedna z najbardziej znanych marek spożywczych w Polsce. W jej ofercie znajduje się wiele specjałów, które idealnie nadają się na wielkanocny stół. A każdego roku o tej porze kupowane są przez miliony Polaków.

ZM Henryk Kania
Wielkanoc z pszczyńskimi specjałami · fot. ZM Henryk Kania


Szczególną popularnością przed Wielkanocą cieszą się wśród konsumentów wędzonki z linii Henryk Kania Maestro - biała kiełbasa, szynka wędzona czy też kiełbasa krakowska i kabanosy pieczone. Wszystkie te i inne smakołyki dostępne są zarówno w wiodących sieciach handlowych w Polsce, jak i dwóch sklepach firmowych ZM Kania w Pszczynie. Pierwszy z nich mieści się przy zakładzie produkcyjnym firmy przy ul. Korczaka 5, a drugi na Osiedlu Piastów przy ul. Władysława Łokietka 1.

I to właśnie z tymi sklepami i produktami, o których mowa powyżej, wiąże się nasz konkurs. Do wygrania 5 voucherów o wartości 100 zł każdy do wykorzystania na przedświąteczne zakupy w naszych sklepach. Co zrobić, by wygrać? Wystarczy, że jako pierwsza/y odpowiesz prawidłowo na jedno z pięciu zadanych poniżej pytań. Zapraszamy do zabawy!

KonkursWielkanoc 2018

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wielkanoc 2018" podaj