pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 marca 2018
  • 8 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 28173

Bara Sushi Pszczyna już otwarte! - zobacz wideo i zdjęcia

Artykuł sponsorowany:

Co łączy Arkadiusza Milika, Mariusza Czerkawskiego, Radosława Gilewicza i Ryszarda Tarasiewicza poza sportem? Odpowiadamy - zamiłowanie do japońskiej kuchni i częste wizyty w tyskiej restauracji Bara Sushi. Jaki to ma związek z Pszczyną? Odpowiadamy - popularne na Śląsku Bara Sushi otworzyło swoją nową restaurację na pszczyńskiej starówce! Teraz mieszkańcy mają okazje spróbować w Pszczynie wysokiej klasy sushi w niewygórowanej cenie!W Pszczynie do tej pory sushi można było spróbować tylko z różnej jakościowo oferty cateringowej. Czas na małą rewolucję! Do Pszczyny właśnie wkroczyło Bara Sushi - renomowana japońska restauracja, której w Tychach częstymi gośćmi są znane osobistości ze świata biznesu i sportu - m.in. wspomniani Arkadiusz Milik, Mariusz Czerkawski, Radosław Gilewicz czy też Ryszard Tarasiewicz. Co najważniejsze - znani klienci restauracji wcale nie oznaczają wysokich cen w lokalu. W Pszczynie wysoka jakość oferowana jest w rozsądnych cenach!

Bara Sushi - Pszczyna, ul Rymarska 2 · fot. pless.pl


W Tychach Bara Sushi odniosło niewątpliwy sukces, otrzymując mnóstwo pozytywnych ocen. W restauracji pracują sami profesjonaliści i doświadczeni sushimasterzy. Na to samo możemy liczyć w Pszczynie. Ekipa Bara Sushi zapowiada, że klienci restauracji będą mogli zawsze liczyć na kulinarną ucztę i każdy znajdzie coś dla siebie. Ma to być restauracja dla wszystkich.

Bara Sushi, Milik, czerkawski
Stałym gościem tyskiego Bara Sushi jest Arkadiusz Milik. Kto wie, może znanego piłkarza spotkamy także w pszczyńskim Bara Sushi


Pszczyńska restauracja Bara Susi będzie mieścić się na starówce, przy ul. Rymarskiej 2, w miejscu gdzie kiedyś mieścił się Pub Edynburg. W ofercie restauracji znajdziemy bogatą ofertę przystawek, zup, sałatek i dań głównych. Przede wszystkim dostępnę będą różne zestawy sushi! Dowóz w Pszczynie jest gratisowy! Sushi dowożone też będzie do okolicznych miejscowości z Czechowicami-Dziedzicami włącznie.

Bara Sushi, Milik, czerkawski
Restaurację Bara Sushi odwiedza Mariusz Czerkawski i wielu innych znanych gości


Ale to nie wszystko. Docelowo ma ruszyć druga odnoga restauracji czyli Bara Sushi & Premium Fish Catering, w której klienci będą mogli zamówić zestawy z rybami dymionymi metodą tradycyjną, w wędzarni Premium Fish. Zamówienia będą dostarczane specjalnie przygotowanym samochodem.

barasushi


Restauracja Bara Sushi zaprasza wszystkich od poniedziałku do niedzieli w godz. 12:00-22:00. Organizuje również cateringi–, imprezy okolicznościowe oraz –imprezy dla firm. Jednym słowem - nareszcie do Pszczyny dotarła prawdziwa japońska restauracja!

barasushi


Bara Sushi Pszczyna