Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 marca 2018
  • 14 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 6533

Goczałkowice przystępują do programu wymiany kotłów

Gmina Goczałkowice-Zdrój przystąpiła do opracowania "Programu ograniczenia niskiej emisji". Dokument pozwoli na pozyskanie środków i realizację działań z zakresu ochrony powietrza w gminie.

- Środki na sfinansowanie prac pochodzić będą z pozyskanych środków zewnętrznych, a także od inwestorów - informuje Urząd Gminy.

Do złożenia wniosku potrzeba jednak informacji o planowanych przez mieszkańców inwestycjach. W tym celu urząd zaprosił mieszkańców do wypełnienia ankiety, która posłuży opracowaniu dokumentu PONE oraz umożliwi ubieganie się o dofinansowanie.

W ankiecie mieszkańcy są proszeni o informację w sprawie planowanej wymiany kotłów, planowanych prac termomodernizacyjnych (docieplenie ścian i dachu, wymiany okien). Urząd prosi także o zaznaczenie czy mieszkańcy mają w planach montaż instalacji fotowoltaicznej lub kolektorów słonecznej.

Do pobrania: Ankieta - PONE Goczałkowice-Zdrój

Wypełnioną ankietę prosimy złożyć do 16 kwietnia w Urzędzie Gminy Goczałkowice-Zdrój przy ul. Szkolnej 13 w pokoju nr 3 lub w sekretariacie.

new / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.