pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 marca 2018
  • wyświetleń: 15529

We wtorek w pożarze stracili dom, ruszyła akcja pomocy pogorzelcom

We wtorek wieczorem w Pielgrzymowicach zapalił się dom jednorodzinny przy ulicy Olchowej. Na miejscu z ogniem walczyło siedem zastępów straży pożarnej. Nikt nie ucierpiał.

Pożar stodoły w Pielgrzymowicach - 13.03.2018 · fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24h - facebook.com/jastrzebskiedrogi/


Do pożaru w budynku mieszkalnym doszło około godziny 22.00. Gdy na miejsce przybyli strażacy, obiekt był już w całości objęty ogniem. Szczęśliwie wcześniej dom opuścił jego właściciel, którym zaopiekował się sąsiad.

Na miejscu interweniowały zastępy straży pożarnej z Pszczyny oraz Jastrzębia-Zdroju, a także okoliczne jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Jak dowiedziała się nasza redakcja, dojazd do budynku był znacznie utrudniony i przebiegał przez polne, namoknięte drogi. Akcję zakończono przed godziną 2.00.

Budynek mieszkalny spłonął doszczętnie. Nikt nie został ranny.

Pielgrzymowice, spalony dom, pożar
We wtorek w pożarze stracili dom, trwa akcja pomocy pogorzelcom. · fot. UG Pawłowice


Ośrodek Pomocy Społecznej z Pawłowic w trybie pilnym organizuje zbiórkę mebli, sprzętu, wyposażenia, ubrań (rozm. 176 cm) i inne. Potrzebne jest wszystko: pościel, ręczniki, naczynia, lodówka. Przedmioty można przynosić do OPS Pawłowice, ul. Górnicza 26, w najbliższy czwartek od 7.30 do 15.30 i w piątek od 7.30 do 14.00. Kontakt do pracownika socjalnego: Gabriela Kupczyk tel. 739 001 608.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.