pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 marca 2018
  • 14 marca 2018
  • wyświetleń: 12819

Ulica Dygasińskiego w Łące w reportażu TVP 3 Katowice

Na łamach naszego portalu już kilkukrotnie pisaliśmy na temat fatalnego stanu ulicy Dygasińskiego w Łące. Niestety, do tej pory apele mieszkańców okazywały się bezskuteczne, bowiem po wysypaniu dziur kamieniem, w niedługim czasie droga wracała do stanu pierwotnego. Teraz sprawę nagłośniła także TVP 3 Katowice.

dygasińskiego w łące tvp3
Kadr z reportażu TVP 3 Katowice · fot. TVP 3


W niedzielne przedpołudnie reporterzy regionalnego kanału Telewizji Polskiej przyjechali do Łąki, by porozmawiać z mieszkańcami na temat ulicy Dygasińskiego. W reportażu łączanie żalili się, że o wybudowanie drogi asfaltowej walczą już od kilkunastu lat, niestety bezskutecznie. - Nosi się w torebkach buty, które, jak dochodzimy do "cywilizacji", zakładamy i idziemy dalej. Nam jest po prostu wstyd - mówiła mieszkanka.

Głos w sprawie zabrał również Krystian Czypek, radny z Łąki, który tłumaczył, dlaczego ta ulica nie znalazła się w planach remontu dróg. Z kolei burmistrz Dariusz Skrobol zapewniał, że będzie się starał, żeby tę drogę jak najszybciej naprawić w ramach przeglądu wiosennego.

Reportaż TVP 3 Katowice dostępny jest TUTAJ.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.