pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 marca 2018
  • wyświetleń: 4137

Po awanturze zatrzymano 37-latka poszukiwanego listami gończymi

Poszukiwany od kilku miesięcy 37-latek z Rudołtowic wpadł w ręce pszczyńskich policjantów w ten weekend. Wzrok interweniujący mundurowych przykuło jego dziwne zachowanie. Okazało się, że poddenerwowanie 37-latka nie było spowodowane kłótnią z koleżanką, lecz faktem wydanych za nim 2 listów gończych i nakazu. Teraz, zgodnie z dyspozycją sądu, za popełnione w przeszłości przestępstwa, prawie 2 lata spędzi w więzieniu.

W ten weekend policjanci z pszczyńskiej patrolówki interweniowali w jednym z mieszkań na terenie miasta. Powodem ich wizyty była awantura domowa, w której miał uczestniczyć 37-letni znajomy lokatorki. O dochodzących zza ściany hałasach policję zaalarmowali zaniepokojeni sąsiedzi. Pomimo oświadczenia właścicielki mieszkania, że nie potrzebuje pomocy mundurowych, interwencja i tak zakończyła się zatrzymaniem awanturnika.

Jak się okazało, 37-latek od kilku miesięcy był poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych i nakazu wydanych przez sąd w Pszczynie. Choć udawało mu się przez dłuższy czas ukrywać przed wymiarem sprawiedliwości, wpadł na własne życzenie. Krzyki, hałasy, ogólnie wywołana przez niego kłótnia z koleżanką zakończyła się wizytą policjantów i tym samym jego zatrzymaniem.

Teraz, za popełnione wcześniej przestępstwa: znęcania się nad najbliższymi, kradzieży i nieprzestrzegania sądowego zakazu kierowania pojazdami przyjdzie mu odpokutować za kratkami.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.