pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

 • 7 marca 2018
 • wyświetleń: 4705

Forma na LATA z FitLady

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "FitLady Pszczyna" podaj

Artykuł sponsorowany:

Dziewczyny, akcja-mobilizacja! Zazwyczaj kilka miesięcy przed wakacjami zaczynamy myśleć o pięknej sylwetce i ćwiczeniach na siłowni. Zapominamy, że same ćwiczenia to nie wszystko. By dobrze wyglądać i mieć dobre samopoczucie potrzebna jest zdrowa i zbilansowana dieta. Co zrobić, by to wszystko osiągnąć? My wiemy i chętnie się z Tobą tą wiedzą podzielimy.

Klub FIT LADY Pszczyna


Klub FIT LADY Pszczyna zaprasza wszystkie Panie od poniedziałku do piątku 12.03-17.03 w godz 9.00-12.00 oraz 16.00-20.00. W tych dniach będzie można skorzystać z bezpłatnego treningu próbnego. Na wszystkie Panie czekać będzie wiele atrakcji i konkursów.

Co dostajesz? • Specjalnie opracowane programy ćwiczeń w formie treningu obwodowego
 • Comiesięczną analizę składu ciała InBody 170 wraz z pomiarami antropometrycznymi
 • Specjalnie opracowany plan żywieniowy
 • Członkostwo w wyjątkowej społeczności
 • Wsparcie instruktorów i dietetyka


Co zyskujesz? • Lepszą formę. Zyskasz formę na lata, nie tylko na lato!
 • Smuklejsze ciało
 • Nowych przyjaciół. Przekonasz się, że nie jesteś sama w walce o lepszą siebie.
 • Więcej energii i dużą dawkę endorfin :)


Trenujesz: • Klub tylko dla kobiet FitLady Pszczyna, ul. Bednorza 14
 • Kiedy chcesz. U nas nie ma sztywnych godzin treningu, nie musisz dopasowywać swojego planu dnia do grafiku klubu, rozpoczynasz ćwiczenia, kiedy Tobie to odpowiada dlatego nigdy nie spóźnisz się i nigdy nie przepadną Ci zajęcia. Po prostu przychodzisz i włączasz się do treningu FITLADY.
 • Z kim chcesz. Zaproś przyjaciółki a otrzymasz zniżkę na swój karnet.
Czym wyróżnia się nasz klub?Oferujemy niezwykle różnorodny trening przy minimalnym nakładzie czasu - tylko 30 minut 3 razy w tygodniu. Efektywne 30-minutowe sesje treningowe FITLADY wzmacniają wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe, a trening obwodowy FITLADY jest sprawdzoną kombinacją ćwiczeń aerobowych z treningiem siłowym, umożliwiającą spalenie nawet 450 kalorii podczas jednej sesji.

Unikatowe programy treningowe prowadzone w naszym klubie: • Slim Body
 • Extreme Core Body
 • Functional Body
 • Body Fire
 • Strenght Body
 • Healthy Body


Dodatkowo jako uzupełnienie treningu circuit trening dla naszych klubowiczek proponujemy 30 minutowe treningi HIIT oraz Płaski brzuch.

Dodatkowo już na pierwszych zajęciach, wspólnie z trenerem ustalisz własne indywidualne cele. Po wstępnej analizie masy ciała zostaniesz uczestniczką Programu Kontroli Wagi i Doskonalenia Sylwetki. Otrzymasz plan żywieniowy o określonej kaloryczności dobrany przez dietetyka FitLady . Właściwe odżywianie i wsparcie naszej kadry instruktorskiej oraz dietetyka, pozwoli Ci wytrwać w swoich postanowieniach.Godziny otwarcia:
 • 
Poniedziałek - Piątek godz. 9:00-12:00 (przerwa) 16:00-20:00

 • Sobota godz. 9:00 -12:00

 • Niedziela - nieczynne
FitLady Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bednorza 14

tel. 577 150 601