pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 września 2005
  • wyświetleń: 12280

Kierowca aresztowany

Kierowca aresztowany


Kierowca, który spowodował tragiczny wypadek w Kobielicach, w którym zginęły 3 osoby, został dziś (czwartek) aresztowany. O zastosowaniu wobec 25-letniego mieszkańca Czarkowa 3-miesięcznego aresztu tymczasowego zdecydował dzisiaj rano, na wniosek prokuratury, Sąd Rejonowy w Pszczynie. Przypomnijmy, w poniedziałek na drodze z Pszczyny do Żor z samochodu prowadzonego przez mężczyne wysypały się 6-metrowe stalowe rury, które zmiażdżyły nadjeżdżające z naprzeciwka samochody i ich pasażerów. We krwi kierowcy było niespełna pół promila alokoholu.

Iza / Mega FM

------------------------------

Informacja z 2005-09-06

Śmiertelny wypadek

Wczoraj (5 września) na drodze wojewódzkiej w Kobielicach (pomiędzy Pszczyną a Żorami) doszło do tragicznego wypadku. Na miejscu zginęły dwie osoby, kolejne dwie ofiary przewieziono do szpitala w stanie ciężkim. Tam zmarła trzecia ofiara tego tragicznego zdarzenia.

Jak doszło do wypadku? Z ustaleń Policji wynika, iż około godziny 14.15 z przyczepy ciężarowego samochodu spadły stalowe rury o długości ok. 6 metrów. Rury uderzyły w jadące z naprzeciwka trzy samochody (dwa osobowe i ciężarowy). Kierowca samochodu ciężarowego przewożącego stalowe rury, jak się później okazało miał 0,4 promila alkoholu we krwi.

Zdjęcie zostało udostępnione dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie.

A.O. / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.