pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 września 2005
  • wyświetleń: 1261

Zostań obywatelem świata – Best Centrum Języ

Artykuł sponsorowany:

Zostań obywatelem świata – Best Centrum Języ


Chcesz doskonalić język obcy, może zdecydujesz się nauczyć nowego? Przedstawiamy Wam propozycję BEST Centrum Języków Obcych, które proponuje korzystne promocje zarówno dla nowych klientów jak i tych którzy zdecydowali się na kontynuację nauki. Zapisy na nowy rok szkolny trwają od 16 sierpnia.

Od momentu powstania w 1996 roku w Centrum Języków Obcych Best stworzyliśmy szkołę na najwyższym światowym poziomie. Obecnie oprócz szkoły w Tychach i Bieruniu dysponujemy własną bazą lokalową w Pszczynie przy ulicy Bogedaina 5 (na przeciw Sądu), tel. 447-07-23.

www.pless.pl/wydarzenia/zdjecia/2005/best_0609.jpg border=0 align=right hspac=5 vspace=5>U nas możesz rozpocząć bądź kontynuować naukę języka: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, szwedzkiego, czeskiego, chorwackiego i arabskiego. Nauka realizowana jest na wielu poziomach zaawansowania oraz zróżnicowania ze względu na indywidualne potrzeby uczących się. W naszej ofercie prócz kursów standardowych, kursy piątkowe i sobotnie, egzaminacyjne, maturalne, specjalne kursy dla pracujących (język biznesowy, biurowy, medyczny, gastronomiczno-hotelarski) oraz specjalne kursy dzieci młodszych (5-7 lat), dzieci starszych (8-12 lat) i młodzieży (13-15 lat) a także dla seniorów.

Dysponujemy starannie dobraną i wykwalifikowaną kadrą lektorów polskich i zagranicznych. Zajęcia prowadzimy w niewielkich grupach (4 – 12 osób) co sprzyja komfortowi nauki.

Tylko w BEST CJO każdy student otrzymuje GRATIS: podręcznik, poradnik językowy wydawnictwa PONS/LektorKlett lub kurs multimedialny, do 50 godzin konwersacji i warsztatów językowych, możliwość uczestnictwa w klubie filmowym, kółku teatralnym (dla dzieci), dostęp do biblioteki i medioteki językowej oraz kartę rabatową.

Dzięki temu wszystkiemu nasi studenci szybko, skutecznie i bezstresowo opanowują wybrany język obcy. Ponadto indywidualne podejście do studenta, w tym bezpłatne konsultacje z lektorem oraz bieżący monitoring postępów zapewniają efektywne nabywanie umiejętności posługiwania się językiem. Nasi klienci sami dokonują oceny swoich lektorów i całej naszej firmy w przeprowadzanych okresowo anonimowych ankietach. Pozwala nam to na poznanie, a następnie skuteczną realizację ich oczekiwań i stawianych nam wymogów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również do odwiedzenia strony www.bestcjo.pl class=dodaj target=_blank>www.bestcjo.pl na której dostępne są również testy online, w których można sprawdzić stan własnej wiedzy a od października rusza specjalny inteaktywny serwis dla naszych studentów www.strefabest.pl class=dodaj target=_blank>(www.strefabest.pl) z konkursami, quizami, ćwiczeniami językowymi (e-learning), forum dyskusyjnym, profilami studentów i lektorów ułatwiających przepływ informacji i komunikacje miedzy posiadaczami profili.
UWAGA: Od 14 września rusza specjalny program DARMOWYCH KURSÓW aż dla 400 osób. Zanim zapiszesz się na całoroczne kursy będziesz mógł sprawdzić jak uczymy, jakie stosujemy metody, jakich mamy lektorów i jak wyglądają nasze sale wykładowe. Ponieważ program bezpłatnych kursów wrześniowych jest bardzo popularny odwiedź szybko naszą szkołę i zapisz się. Ilość miejsc ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy.

Zapraszamy codziennie do naszej Szkoły w Pszczynie na ulicę Bogedaina 5, w godzinach od 09.00-18.00 a w soboty od 09.00-13.00. Tel. 447-07-23. W okresie zapisów sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 - 19.00, w soboty od 10.00 do 13.00.

Centrum Języków Obcych Best

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.