pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 marca 2018
  • wyświetleń: 2424

Weekendowy kurs szkoły rodzenia w Gabinecie Fizjos

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fizjos" podaj

Artykuł sponsorowany:

Dla zapracowanych przyszłych rodziców polecamy weekendowy kurs szkoły rodzenia. W czasie spotkań omówione zostaną najważniejsze tematy związane z porodem (wyprawką do szpitala, planem porodu), pielęgnacją noworodka, karmieniem naturalnym oraz tematyka związana z połogiem.FOZJOS - SZKOŁA RODZENIA - Pszczyna, Zamenhofa 4/3


Zapraszamy na 2 spotkania po 90 min każde. Łączny koszt za oba spotkania wynosi jedynie 250 zł od pary. Kurs szkoły rodzenia w pigułce prowadzi położna z kilkunastoletnim doświadczeniem na sali porodowej Katarzyna Kotwasińska. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały oraz akcesoria do zajęć. Spotkania prowadzone w nowych klimatyzowanych salach. Kameralne grupy zajęciowe. Możliwość skorzystania z warsztatów i konsultacji z naszymi specjalistami.

W naszej ofercie również opieka w czasie ciąży i połogu, konsultacje dla wcześniaków i niemowlaków, a także ćwiczenia dla mam z maluszkami do pierwszego roku życia. 
Zajęcia ruchowe dla Pań w ciąży prowadzą fizjoterapeutki ginekologiczne w małych grupach 4-5 osobowych. Poniżej szczegóły naszej oferty.

fizjos - szkoła rodzenia


Zapisy oraz więcej informacji można uzyskać telefonicznie: 880-796-626. Zapraszamy również na www.fizjos.pl

FIZJOS - MASAŻ - REHABILITACJA - SZKOŁA RODZENIA

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626