pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 1 marca 2018
  • 26 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2992

Dwudniowa wycieczka do Wrocławia z Kołem PTTK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Koło Przewodników Beskidzkich i Terenowych im. Haliny i Witolda Jakubowskich przy Oddziale PTTK w Pszczynie zaprasza na wycieczkę krajoznawczą do Wrocławia, która odbędzie się w dniach 19-20 maja.

Wyjazd o godzinie 6.00 spod Hotelu PTTK w Pszczynie.

Program:


I Dzień: Zwiedzanie Ogrodu Zoologicznego - Afrykarium, Rejs Parostatkiem "NEREIDA" po Odrze, obiad, zakwaterowanie w Hotelu IBIS budget Wrocław, wieczorem pokaz Fontann Multimedialnych. Czas wolny na mieście.
II Dzień: Śniadanie, wykwaterowanie, zwiedzanie miasta z pilotem :Stare Miasto (Rynek Starego Miasta, Ratuszem, gmach Uniwersytetu Wrocławskiego, Ostrów Tumski. Dla zainteresowanych możliwość zwiedzania Ogrodu Botanicznego (wstęp 15 zł). Sky Tower punkt widokowy. Powrót do Pszczyny ok godz. 22.00.

Więcej informacji na stronie: www.pttk-pszczyna.slask.pl. Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 40 osób. Zapisy są przyjmowane do 30 kwietnia lub do wyczerpania miejsc. Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna, Rynek 15, tel. (32) 449-11-23.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj