pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 lutego 2018
  • wyświetleń: 14505

[ZDJĘCIA] Groźna kraksa w Jarząbkowicach na DW938

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w sobotę około godziny 11:00 na głównym skrzyżowaniu w Jarząbkowicach. Choć wyglądało groźnie, to na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Kraksa w Jarząbkowicach - 24.02.2018 · fot. pless.pl


Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca Forda wymusił pierwszeństwo na kierującej Fiatem, której samochód po uderzeniu wpadł w poślizg i zakończył podróż na barierkach. Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy straży pożarnej i patrol policji. Na szczęście uczestnikom zdarzania nic poważnego się nie stało. Patrol drogówki ukarał kierowcę Forda mandatem karnym.

AKTUALIZACJA 13:30 - Do zdarzenia zadysponowano łącznie sześć zastępów straży pożarnej. Jak dowiedział się nasz portal, do WCPR w Katowicach wpłynęły dwa zgłoszenia dotyczące tego samego zdarzenia. Z jednego ze zgłoszeń wynikało, że do zdarzenia doszło w Pruchnej (pow. cieszyński) i na zgłoszenie odpowiedzieli tamtejsi strażacy. Zastępy z Cieszyna zawróciły do bazy.

Miejsce zdarzenia

sid / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj