pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 lutego 2018
  • wyświetleń: 11140

Kolejna inwestycja w Paprocanach. Tak będzie wyglądać Dzika Plaża

Pracownia Amaya Architekci, która opracowała projekt parku wodnego przy ulicy Bramkowej w Pszczynie, zaprezentowała teraz trzy warianty projektu pawilonu gastronomicznego oraz zagospodarowania Dzikiej Plaży w Ośrodku Wypoczynkowym Paprocany w Tychach.

Projekt zagospodarowania Dzikiej Plaży w Paprocanach · fot. AMAYA Architekci


Inwestycja w Tychach obejmuje budowę sezonowego pawilonu gastronomicznego z tarasem, budynku toalet, uporządkowania przyłączy, oświetlenia i monitoringu, lokalizacji stojaków dla rowerów oraz małej architektury.

Pawilon o powierzchni ok. 90m2 obejmował będzie pomieszczenia kuchni z zapleczem, konsumpcja odbywała się będzie na wolnym powietrzu na tarasie. Pawilon zlokalizowany będzie przy istniejącej ścieżce pieszo-rowerowej.

W budynku szaletów znajdzie się 6 toalet dla kobiet, 3 dla mężczyzn, 3 pisuary oraz wc dla osób niepełnosprawnych. Realizacja przewidywana jest na lata 2018-2019. Inwestorem jest Urząd Miasta Tychy.

Lokalizacja Dzikiej Plaży w TychachWarto dodać, że ta sama pracownia opracowała również projekt parku wodnego przy ulicy Bramkowej w Pszczynie. Pisaliśmy na ten temat w artykule: "Przy Bramkowej powstanie wodny plac zabaw. Zobaczcie wizualizacje!"

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.