pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 lutego 2018
  • wyświetleń: 3316

Doraźny remont parkingu przy żłobku po okresie zimowym

Po okresie zimowym przeprowadzony zostanie doraźny remont nawierzchni parkingu przy żłobku na osiedlu Piastów. Taką informację podał w odpowiedzi na wniosek radnych zastępca burmistrza Grzegorz Wanot.

Parking przy Żłobku Miejskim w Pszczynie - 26.01.2018 · fot. Kamil Widłok, Arkadiusz Gardiasz (dokumentacja dołączona do wniosku)


Radni Arkadiusz Gardiasz oraz Kamil Widłok 1 lutego złożyli wniosek, w którym poprosili o przeprowadzenie pilnych działań, które poprawią warunki dojazdu do żłobka przy ulicy Kazimierza Wielkiego w Pszczynie. W piśmie do burmistrza powołali się na uwagi zgłaszane im między innymi przez rodziców dzieci uczęszczających do placówki. Zaznaczyli, że propozycję remontu tego miejsca zgłaszali już przy projektowaniu budżetu gminy na 2018 rok.

Odpowiedź przygotował Grzegorz Wanot, zastępca burmistrza Pszczyny. Zapowiedział, że po okresie zimowym gmina przeprowadzi doraźne prace remontowe. Odniósł się także to tematu uwzględnienia inwestycji w planie budżetowym, zwracając radnym uwagę, że ich propozycja (z dnia 9 października ub. roku) w sprawie remontu parkingu została złożona za późno, w momencie, gdy projekt budżetu był już gotowy, i z tego powodu zadanie nie zostało uwzględnione w planie na 2018 rok.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.