pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 16 lutego 2018
  • 21 marca 2018
  • wyświetleń: 3953

XVI Powiatowy Konkurs Historyczny z okazji stulecia niepodległości

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Za nami:

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w powiatowym konkursie historycznym skierowanym do uczniów klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz nauczycieli z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę pn. "100-lecie odzyskania niepodległości".

Termin składania prac upływa 28 marca. Prace będą oceniane w 2 kategoriach wiekowych: gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne. Ocenie przez jury konkursowe podlegać będą tylko prace indywidualne. Prace muszą być podpisane i zawierać podstawowe dane: imię i nazwisko autora, nazwę i adres szkoły, klasę, imię i nazwisko nauczyciela, który zachęcił do udziału w konkursie. Na uczestników konkursu czekają nagrody.

O terminie i miejscu rozstrzygnięcia konkursu uczestnicy i ich opiekunowie zostaną poinformowani w osobnym piśmie i komunikacie na stronie www.popp.powiat.pszczyna.pl.

Prace należy składać w Biurze Powiatowego Ognisko Pracy Pozaszkolnej (43-200 Pszczyna, ul. 3 Maja 7). Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem: (32) 210-24-98 lub 517-067-500.XVI Powiatowy Konkurs Historyczny

BM / pless.pl
źródło: POPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj