pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 lutego 2018
  • wyświetleń: 3286

190 tys. zł na szkolenia dzieci i młodzieży w gminie Pszczyna

190.500 zł przekazała gmina Pszczyna klubom sportowym na "Profilaktykę poprzez sport- tworzenie możliwości dzieciom i młodzieży spędzania wolnego czasu poprzez uprawianie sportu, upowszechnianie kultury fizycznej, rekreacji i sportu".

Pszczyna, Sport, dofinansowanie
Pieniądze na szkolenie dzieci trafi do klubów z Pszczyny, Jankowic, Studzionki, Rudołtowic i Ćwiklic, Piasku, a także Łąki i Czarkowa. · fot. UM Pszczyna


Do otwartego konkursu zgłosiło się 15 podmiotów. Na początku lutego w gabinecie burmistrza Dariusza Skrobola podpisano stosowne umowy. Konkurs jest jedną z form wspierana zadań publicznych. Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałań Uzależnieniom sprawuje kontrolę merytoryczną nad realizacją zadania.

- Środki pozwolą realizować program szkolenia dzieci i młodzieży, na czym bardzo nam zależy. Skorzystają z niego m.in. młodzi piłkarze, siatkarze, żeglarze. W ramach zajęć zorganizowane zostaną także programy turystyki i rekreacji ruchowej czy jazdy konnej - informuje burmistrz Dariusz Skrobol.

Pieniądze na szkolenie dzieci trafi do klubów z Pszczyny, Jankowic, Studzionki, Rudołtowic i Ćwiklic, Piasku, a także Łąki i Czarkowa.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.