pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 lutego 2018
  • 9 marca 2018
  • wyświetleń: 5810

Propozycja na Dzień Kobiet: spektakl Klub kawalerów w Hotelu Imperium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj

Za nami:

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem spektaklami w Hotelu Imperium*** zapraszamy na spektakl "Klub kawalerów", który będzie wspaniałym uzupełnieniem relacji damsko-męskich w klimacie Dnia Kobiet. Spektakl ten jest wynikiem nawiązania współpracy pomiędzy Hotelem Imperium, a Polską Sceną Teatru w Czeskim Cieszynie - Těšínské divadlo. Jeśli jeszcze nie pomyślałeś o prezencie dla swojej kobiety to właśnie ta sztuka będzie idealnym prezentem dla niej!

Konkurs"Klub kawalerów" - komedia Michała Bałuckiego, opowiadającą historię kilku dżentelmenów zaliczających się do lokalnej elity towarzyskiej, którzy po wcześniejszych rozczarowujących doświadczeniach z kobietami, decydują się na założenie tytułowego Klubu kawalerów. Celem nadrzędnym klubu jest unikanie małżeństwa i życie bez kobiet. Jednak już wkrótce niezłomne zasady zatwardziałych wrogów małżeństwa zostają wystawione na niespodziewaną i ciężką próbę. Co z tego wszystkiego wyniknie i czy Klub kawalerów przetrwa?Obsada: Lidia Chrzanówna, Patrycja Sikora, Małgorzata Pikus, Anna Paprzyca, Iwona Bajger, Janusz Kaczmarski, Dariusz Waraksa, Tomasz Kłaptocz, Grzegorz Widera, Marcin Kaleta, Rafał Walentowicz

Spektakl „Klub kawalerów” · fot. materiały organizatora


Spektakl będzie można obejrzeć w piątek, 9 marca o godzinie 19.00. Cena biletu wynosi 35 zł. Przyjmowane są zapisy na bilety grupowe - wystawiamy FV. Rezerwacja pod numerem: (32) 212-88-88, 210-15-00, 506-107-090 oraz mailowo: recepcja@hotelimperium.pl.

„Klub kawalerów”

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hotel Imperium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj