pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 lutego 2018
  • wyświetleń: 5860

Po raz kolejny nagrodzą wyjątkowe kobiety z naszego powiatu

Uhonorowanie wyjątkowych kobiet z naszego powiatu na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych i nobilitujących wydarzeń społeczno-kulturalnych, których inicjatorem jest Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie. Już po raz szósty podczas uroczystej Gali pn. "Klejnot Ziemi Pszczyńskiej" zostaną odznaczone kobiety, których osiągnięcia zawodowe i społeczne mogą stać się wzorem godnym do naśladowania.

Klejnoty Ziemi Pszczyńskiej - 26.05.2017
Klejnoty Ziemi Pszczyńskiej - 26.05.2017 · fot. Powiat


"Klejnot Ziemi Pszczyńskiej" przyznawany jest za szczególne osiągnięcia kobietom działającym na rzecz powiatu pszczyńskiego poprzez promowanie postaw aktywnych, społecznych, kulturowych i przedsiębiorczych. To podziękowanie za ich codzienną pracę, która inspiruje i mobilizuje innych do działania.

To przedstawiciele różnych organizacji, instytucji, jednostek, firm, ale także osoby fizyczne zgłaszają kandydatki do odznaczenia. Spośród nadesłanych zgłoszeń laureatki wybierze kapituła odznaczenia w każdej z pięciu kategorii:
  • Kobieta Biznesu,
  • Kobieta Społeczna,
  • Kobieta Sztuki i Kultury,
  • Kobieta Obyczajów i Tradycji,
  • Kobieta Ziemi Pszczyńskiej.


Laureatki zostaną uhonorowane podczas uroczystej gali "Klejnot Ziemi Pszczyńskiej", która odbędzie się 18 maja o godzinie 17.30 w Sali Lustrzanej Muzeum Zamkowego w Pszczynie.

Wnioski o nominację do odznaczenia można składać osobiście do 23 kwietnia do godz. 16.00 w sekretariacie Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie lub listownie na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie (43-200 Pszczyna, ul. Dworcowa 23) z dopiskiem "Klejnot Ziemi Pszczyńskiej".Zachęcamy do zobaczenia zapisu relacji wideo z ubiegłorocznej Gali:BM / pless.pl, źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.